Obiekty sportowe Park Kultury w Powsinie

Znajdź obiekt sportowy dla siebie

Filtry

 • Siłownia plenerowa w parku Kultury w Powsinie Siłownie plenerowe - Park Kultury w Powsinie
  Siłownie plenerowe są ogólnodostępne dla każdego. Ćwiczenia na urządzeniach są łatwe i przyjemne, a efektem ćwiczeń jest lepsza kondycja i szczuplejsza sylwetka. Ponadto siłownia plenerowa łączy aktywność fizyczną z możliwością przebywania na świeżym powietrzu.
 • Siłownia Siłownia - Park Kultury w Powsinie
  Do Państwa dyspozycji zostaną udostępnione nowoczesne urządzenia i maszyny firm Marbo Sport oraz Finnlo. Nie zwlekaj, przyjdź już dziś!
 • Kabina sauny oświetlona na różowo, drewniana podłoga, ławka do leżenia, piec Sauna - Park Kultury w Powsinie
  Potrzebujecie regeneracji? Zapraszamy po wewnętrzną harmonię i wzmocnienie odporności. Odwiedźcie nowoczesną, zmodernizowaną saunę fińską.
 • Ludzie kapią się w basenie odkrytym oraz odpoczywają przy basenie Pływalnia letnia - Park Kultury w Powsinie
  Basen rekreacyjny z porywającą zjeżdżalnią a może brodzik dla dzieci z wodnymi atrakcjami? Zmodernizowany niedawno basen oraz brodzik dla najmłodszych na świeżym powietrzu dostarczy nie tylko fantastycznych wrażeń każdemu miłośnikowi wodnych szaleństw, ale i moc odprężenia i wypoczynku. W wakacje w mieście nie ma nudy! Przyjdziecie całymi rodzinami i bawcie się z nami!
 • Pole do mini-golfa Minigolf - Park Kultury w Powsinie
  Jest to świetna zabawa dla całych rodzin. Dostarcza wiele radości oraz pozwala poćwiczyć taktykę podczas zdrowej rywalizacji, a to wszystko na świeżym powietrzu! Dołączysz do gry?
 • Kręgielnia - Park Kultury w Powsinie
  Kręgle to aktywna rozrywka dla całej rodziny. Atrakcja, na której będziecie mogli poczuć ducha rywalizacji i świetnie się bawić. Przyjdź i się przekonaj!
 • Mężczyźni grają w debla na dwóch kortach tenisowych. Korty tenisowe - Park Kultury w Powsinie
  Jesteś amatorem a może trenujesz profesjonalnie? Zapewnimy możliwość treningów, gry i rywalizacji na każdym poziomie. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!
 • Boisko do siatkówki Boiska - Park Kultury w Powsinie
  Jeżeli lubisz ganiać za piłką to zapraszamy do skorzystania z naszych boisk. U nas nigdy nie ma nudy!