Targ śniadaniowy w Dzielnicy Wawer

Potrawy na stole, targ śniadaniowy

Targ Śniadaniowy jest to cykliczne wydarzenie, które nieprzerwanie odbywa się od 10 lat na terenie Miasto Stołeczne Warszawa. 18 czerwca pojawi się w Dzielnicy Wawer.

Targ Śniadaniowy jest to cykliczne wydarzenie, które nieprzerwanie odbywa się od 10 lat na terenie Miasto Stołeczne Warszawa. 18 czerwca pojawi się w Dzielnicy Wawer.

W Wawrze będziemy bawić się wspólnie i jeść pyszne jedzenie w pięknym otoczeniu wawerskiej przyrody na terenie Wielofunkcyjnego Obiektu Sportowego Syrenka w Marysinie Wawerskim! To dobry czas, żeby chwycić za koc i udać się na wspólny piknik!

Przed nami wiele atrakcji dla tych najmłodszych i trochę starszych:

11.00 - rozpoczęcie Targu Śniadaniowego;

• strefa gastronomiczna: przygotowaliśmy wiele stoisk, w których będziecie mogli spróbować wiele pysznych potraw i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu wśród zieleni!
  • strefa animacji dla dzieci: pokaz magii na żywo, pokaz baniek mydlanych, szczudlarz, punkt malowania twarzy i wiele więcej;

12.00 - oficjalne otwarcie wydarzenia przez Zarząd Urzędu Dzielnicy Wawer;

14.00 - pokazy rycerskie