Targ śniadaniowy w Dzielnicy Wawer

18.06.2023 11:00 - 18.06.2023 16:00
Wielofunkcyjny Obiekt Sportowy Syrenka, ul. Starego Doktora 1, Marysin Wawerski, Warszawa
Potrawy na stole, targ śniadaniowy

Targ Śniadaniowy jest to cykliczne wydarzenie, które nieprzerwanie odbywa się od 10 lat na terenie Miasto Stołeczne Warszawa. 18 czerwca pojawi się w Dzielnicy Wawer.

Targ Śniadaniowy jest to cykliczne wydarzenie, które nieprzerwanie odbywa się od 10 lat na terenie Miasto Stołeczne Warszawa. 18 czerwca pojawi się w Dzielnicy Wawer.

W Wawrze będziemy bawić się wspólnie i jeść pyszne jedzenie w pięknym otoczeniu wawerskiej przyrody na terenie Wielofunkcyjnego Obiektu Sportowego Syrenka w Marysinie Wawerskim! To dobry czas, żeby chwycić za koc i udać się na wspólny piknik!

Przed nami wiele atrakcji dla tych najmłodszych i trochę starszych:

11.00 - rozpoczęcie Targu Śniadaniowego;

• strefa gastronomiczna: przygotowaliśmy wiele stoisk, w których będziecie mogli spróbować wiele pysznych potraw i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu wśród zieleni!
  • strefa animacji dla dzieci: pokaz magii na żywo, pokaz baniek mydlanych, szczudlarz, punkt malowania twarzy i wiele więcej;

12.00 - oficjalne otwarcie wydarzenia przez Zarząd Urzędu Dzielnicy Wawer;

14.00 - pokazy rycerskie