null

Rozpoczęcie sezonu sportowego w Dzielnicy Wawer

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Rozpoczęcie sezonu sportowego w Dzielnicy Wawer
Autor: OSiR Wawer/Canva

By zachęcić Was do ruchu i aktywności, postanowiliśmy hucznie otworzyć sezon sportowy! Zapraszamy do TPD Helenów już 15 kwietnia! Biegi, rajd, pokazy i wiele innych atrakcji będzie na was czekało od godziny 11.00.

Położenie Wawra sprawia, że ma idealne warunki do aktywności sportowych. Mnóstwo lasów, bliskość Wisły, nowoczesne hale sportowe, siłownie plenerowe - wszystkie te miejsca czekają na fanów sportów. Zobacz, jakie aktywności może zaproponować Ci dzielnica! 

Zapraszamy 15 kwietnia, w sobotę, na imprezę sportową,  na terenie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Helenowie (ul. Hafciarska 80/86). Hasłem  “Aktywny Wawer” będziemy promować piknik  jak i następne sportowe wydarzenia w dzielnicy.

W godzinach 11:00 – 15:00, wokół boiska w Helenowie, odbędzie się szereg pokazów sportowych (m.in. karate i lekkoatletyczny), nasi partnerzy, kluby sportowe, OSiR, pojawią się ze swoimi promocyjnymi stoiskami, informującymi o sportowej działalności w dzielnicy.

Gościem specjalnym, który przeprowadzi rozgrzewkę, będzie kilkukrotny medalista w biegu na 800m – Adam Kszczot.

Zachęcamy do zapisów na bieg na 5 km, bieg dla dzieci oraz rajd rowerowy.

Czekać na was będzie cała moc atrakcji - ścianka wspinaczkowa, test na refleks, puzzle XXL, możliwości gry w disc golfa, bule, nordic walking oraz animacji.

Do zobaczenia ! Link do zapisów.

Rozpoczęcie sezonu sportowego w Dzielnicy Wawer