null

Bezpłatne wejścia na Pływalnię OSiR Wawer Anin w każdą pierwszą niedzielę miesiąca

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcia pokazujące strefę basenową OSiR Wawer Anin, duży basen, mały basen, jacuzzi, sauna
Autor: OSiR Wawer Anin

Bezpłatne wejścia na pływalnię są realizowane dzięki Budżetowi Obywatelskiemu.

Zasady ogólne projektu

 • Projekt jest realizowany do 3.12.2023r. 
 • Termin bezpłatnych wejść obowiązuje w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w godzinach pracy pływalni.
 • Akcja zakłada jednorazowe bezpłatne wejście na 60 minut - po przekroczeniu czasu obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem OSiR Wawer. Cennik znajduje się na podstronie obiektu.
 • Bezpłatne (jednorazowe) 60 - minutowe wejścia obowiązują mieszkańców m.st. Warszawy za okazaniem dowodu osobistego.
 • Liczba osób mogących wziąć udział w akcji jest ograniczona  i uwarunkowana maksymalnym limitem osób określonym w Regulaminie Pływalni OSiR Wawer-Anin.

Warunkiem uczestnictwa w akcji jest zapoznanie się z wyżej wymienionym regulaminem bezpłatnych wejść na pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 oraz wyżej wymionym regulaminem pływalni.

Zapraszamy! 

Regulamin bezpłatnych wejść na pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji       m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023

 1. Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer jest jednostką  realizującą projekt budżetu obywatelskiego pod nazwą „Bezpłatne niedziele na pływalni Anin oraz modernizacja pomieszczeń z natryskami”.
 2. Miejscem bezpłatnych wejść  jest Pływalnia Anin zlokalizowana  przy ul. V Poprzecznej 22, 04-611 Warszawa.
 3. Bezpłatne wejścia  będą obowiązywać:  w każdą pierwszą  niedzielę miesiąca,       w okresie od 8.01.2023r. do 3.12. 2023r., w godzinach otwarcia Pływalni Anin.
 4. Projekt budżetu obywatelskiego zakłada:  jednorazowe, bezpłatne, 60-minutowe wejście na Pływalnię Anin.  Po przekroczeniu tego czasu obowiązuje dopłata, zgodnie z aktualnym Cennikiem OSiR Wawer.
 5. Liczba osób, która może jednorazowo skorzystać z 60-minutowych wejść jest ograniczona  i uwarunkowana   dopuszczalnym, maksymalnym limitem osób określonym w  Regulaminie Pływalni Anin.
 6. Bezpłatne (jednorazowe) 60 - minutowe wejścia obowiązują mieszkańców m. st. Warszawy po okazaniu dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania w Warszawie.  
 7. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z:  Regulaminem bezpłatnych wejść na pływalnię Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023  oraz  Regulaminem Pływalni Anin, które są dostępne na stronie OSiR Wawer - https://osirwawer.warszawa.pl/plywanie/regulamin oraz w siedzibie OSiR Wawer. 
 8. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem decyzje podejmuje Dyrektor OSiR Wawer.