null

Halo fani squasha! Zapraszamy na wrześniowy turniej.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Turniej squasha w OSiR Wawer Anin 30 września
Autor: OSiR Wawer

Od 23 do 30 września obchodzimy Europejski Tydzień Sportu i z tej okazji serdecznie zapraszamy Was na Turniej Squasha z OSiR Wawer.

Turniej odbędzie się 30 września (sobota) i startujemy o godz. 10.00.

Aby zgłosić chęć uczestniczenia prosimy o kontakt z recepcją strefy Fitness Anin – (22) 443 00 91 lub mailowo pod adresem - osir.wawer.fitness@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona.

W turnieju zostały przewidziane nagrody za I,II oraz III miejsce. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie turnieju.

Do zobaczenia na naszych kortach – V Poprzeczna 22, 1 piętro.

Zapisy na bezpłatne zajęcia z zumby dla dzieci w wieku 5-7 lat w sali fitness Pływalni „Wodnik”. Zumba dla dzieci jest uruchamiana z inicjatywy OSiR Dzielnicy Praga-Południe, a projekt jest finansowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-7 lat. Zajęcia będą się odbywać od 18 września do 20 grudnia, w poniedziałki i środy o godz. 16.00. Zapisy odbywają się od 13.09 od godz. 18.00 w kasach Pływalni „Wodnik”. Zumba dla dzieci to doskonała forma aktywności fizycznej, zapewniająca jednocześnie niebywałą zabawę. Maluchy trenujące taniec rozwijają umiejętności związane zarówno z koncentracją, jak i koordynacją ruchową. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanego instruktora Pana Michała, zapisy prowadzone są w kasie obiektu. Maksymalna liczebność grupy – 15 dzieci.