null

Nauka pływania – pływalnia Albatros, Orląt Lwowskich 1

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Umiejętność pływania w znaczący sposób wpływa na komfort życia każdego człowieka. Wiele osób uważa, że jedynie pływanie jest skutecznym sposobem leczenia wad postawy i wpływa na wszechstronny rozwój całego organizmu. Poprawia funkcjonowanie układu oddechowego, reguluje ciśnienie krwi, a dzięki pracy mięśni w odciążeniu wzmacnia kości i stawy. Częste wizyty na basenie hartują organizm, dzięki czemu rzadziej ulegamy przeziębieniom. Co istotne, nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć swoją przygodę z wodą.

Nasze standardowe zajęcia nauki pływania trwają 45 minut w wodzie i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Na pływalni Albatros istnieją także grupy zaawansowane, których zajęcia trwają 75 minut. Grupy liczą 15 osób, dobierane są na podstawie poziomu umiejętności pływackich kursantów.  Instruktorzy wchodzą do wody z grupami najmłodszymi, w których dzieci boją się wody i wymagają oswojenia z nią. W pozostałych grupach, prowadzą zajęcia z niecki basenowej.

NOWOŚĆ: przy zakupie zajęć we wtorki i czwartki, istniej możliwość uczęszczania na zajęcia tylko raz w tygodniu! O szczegóły proszę pytać w kasie Pływalni Albatros 723 249 168.

Zapisy i sprzedaż zajęć w kasie pływalni Albatros.

Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Regulamin

Harmonogram zajęć 

Harmonogram zajęć Albatrosa w pdf

Harmonogram zajęć Skalara w pdf

Nasza pływalnia

Kategoria
Aktywności w wodzie
Lokalizacja
Ursus
Dzień tygodnia
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Adresat oferty
Kobiety, Mężczyźni, Dzieci, Młodzież
Adres
Pływalnia Albatros
Orląt Lwowskich 1
Telefon: 723 249 168

Sprawdź lokalizację na mapie

Pozostałe zajęcia sportowe

Filtry