Obiekty sportowe OSiR Praga-Południe

Znajdź obiekt sportowy

Filtry

 • Pływalnia kryta - Biłgorajska 2
  Pływalnia “Szuwarek” mieści się tuż przy parku Płk. Szypowskiego “Leśnika”. Umiejscowienie obiektu w pobliżu pięknych terenów spacerowych oraz kortów tenisowych stwarza nieformalny kompleks rekreacyjny, z którego warto skorzystać. Do odwiedzenia pływalni “Szuwarek” zachęca prosty dojazd tj. od ul. Grochowskiej, skręcamy w Podolską a od ul. Szaserów w Biłgorajską lub Kwatery Głównej. Dobre rozwiązania komunikacyjne pozwalają na bezpieczny dojazd i parkowanie autokarów jak i samochodów osobowych.
 • Pływalnia Wodnik duży basen Pływalnia kryta Wodnik – Bora-Komorowskiego 40
  Pływalnia "Wodnik" dysponuje bezpłatnym, niestrzeżonym parkingiem na 70 miejsc samochodowych i 10 rowerowych oraz bezpłatną szatnią, w której należy okrycia wierzchnie oraz obuwie. Nasz obiekt przystosowany jest do obsługi klientów indywidualnych oraz grup, organizowania wszelkiego rodzaju zawodów sportowych, imprez firmowych, integracyjnych, widowisk sportowych i innych wydarzeń. Serdecznie zapraszamy!
 • Hala sportowa - Saska 80
  Hala sportowa „Saska” usytuowana jest w samym sercu Saskiej Kępy. Znajdują się tu pełnowymiarowa sala z widownią, która umożliwia grę w piłkę halową, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę. Hala sportowa jest wykorzystywana nie tylko przez szkoły i kluby sportowe, ale również przez indywidualnych miłośników różnych dyscyplin sportowych.
 • tory na kręgielni w Hali Saska OSiR Praga-Południe, kręgle i kule do kręgli Kręgielnia - Saska 80
  Atrakcją Hali Sportowej „Saska” jest kręgielnia. Przystosowana jest ona zarówno do gry rekreacyjnej jak również do przeprowadzania profesjonalnych zawodów. Kręgielnia jest idealnym miejscem do zorganizowania urodzin czy imprez integracyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i przystępne ceny.
 • Kort do ricocheta i tenisa stołowego - Saska 80
  Ricochet to dynamiczna gra, która wpływa zarówno na poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej, poprzez kształtowanie smukłej i gibkiej sylwetki, jak i na samopoczucie fizyczne i psychiczne. Daje też możliwości spędzenia czasu z partnerem lub ze znajomymi.
 • drewniane wnętrze sauny Sauna - Bora-Komorowskiego 40
  Dodatkowym plusem Pływalni „Wodnik” jest strefa odnowy biologicznej składająca się z dwóch saun. Regularne i odpowiednio dobrane sesje w saunie z pewnością przysłużą się naszemu zdrowiu, wzmocnią organizm, dodadzą siły i witalności oraz poprawią krążenie krwi. Dodatkowo wizyta w saunie może poprawić jakość naszego snu dzięki usunięciu skutków stresu. To także dobry sposób na poprawę kondycji naszej skóry, ponieważ podczas seansu w saunie mocno się ona oczyszcza.
 • Sala do fitnessu z piłkami i matami Sala fitness - Bora-Komorowskiego 40
  Pływalnia "Wodnik" dysponuje salą fitness, która przystosowana jest do obsługi klientów indywidualnych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zajęć poprawiających koordynacje ruchową i kondycyjną organizmu.
 • Street workout Stadion Podskarbińska Street workout - Chrzanowskiego 23
  Strefa do street workoutu jest ogólnodostępna i bezpłatna. Znajduje się „na koronie” stadionu "Podskarbińska", wzdłuż ogrodzenia przy ul. Siennickiej. Street workout to forma aktywności, która polega na wykonywaniu różnego rodzaju ćwiczeń na drążkach na świeżym powietrzu. Street workout to dyscyplina będąca uliczną odmianą kalisteniki, czyli treningu siłowego. Dzięki takiemu treningowi kształtujemy mięśnie, poprawiamy równowagę i zwinność, a także koordynację ruchową.
 • Stadion Podskarbińska - bieżnia, trybuny, murawa główna Stadion lekkoatletyczny- Chrzanowskiego 23
  Od momentu przejęcia przez OSiR Praga-Południe Stadion “Podskarbińska” jest obiektem przyjaznym i otwartym dla mieszkańców. Każdy klient indywidualny może bezpłatnie skorzystać z infrastruktury stadionu w godzinach jego otwarcia. Obiekt cieszy się coraz większą popularnością wśród organizacji sportowych i stał się miejscem treningu grup zorganizowanych, a także imprez i zawodów w różnorodnych dyscyplinach.
 • Hala sportowa w Hali Siennicka, boisko do gry w gry zespołowe Hala sportowa - Siennicka 40B
  W hali sportowej dostępnej w budynku Hali "Siennicka" można prowadzić treningi przez cały rok. Pozwala to na prowadzenie lekcji wychowania fizycznego oraz treningów i zawodów sportowych. Hala sportowa jest wykorzystywana nie tylko przez szkoły i kluby sportowe, ale również przez indywidualnych miłośników różnych dyscyplin sportowych.
 • Na zdjęciach widoczne jest wyposażenie sali do podnoszenia ciężarów w Hali Siennicka OSiR Praga-Południe Sala do podnoszenia ciężarów - Siennicka 40B
  W Hali “Siennicka” działa nowa sala ćwiczeń z urządzeniami do podnoszenia ciężarów. Wejście na salę jest możliwe w ramach wejść i karnetów na siłownię. Kluby sportowe chcące korzystać ze sprzętu i sali do podnoszenia ciężarów w celu dokonania wynajmu długoterminowego i podpisania umowy prosimy o zgłaszanie się do recepcji Hali "Siennicka".
 • ścianka wspinaczkowa Hala Siennicka Ścianka wspinaczkowa - Siennicka 40B
  Ścianka wspinaczkowa mieści się w Hali "Siennicka", posiada kilkanaście dróg wspinaczkowych o różnym stopniu trudności. Ponadto dysponujemy także małą ścianką do nauki wspinaczki dla dzieci. Wyposażenie ścianki pozwala na organizowanie zajęć i zawodów wspinaczkowych zarówno dla amatorów jak i zawodników wyczynowych.
 • Sala fitness - Biłgorajska 2
  Pływalnia " Szuwarek" dysponuje salą fitness, która przystosowana jest do obsługi klientów indywidualnych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zajęć poprawiających koordynacje ruchową i kondycyjną organizmu.
 • Siłownia Hala Siennicka urządzenia Siłownia - Siennicka 40B
  Hala “Siennicka” dysponuje również siłownią. Co daje trening na siłowni? Dzięki siłowni sylwetka staje się bardziej wysmuklona i wyrzeźbiona. Regularny wysiłek siłowy zwiększa wytrzymałość organizmu, siłę mięśniową, wzmacnia ścięgna i stawy oraz zwiększa gęstość mineralną kości. Ćwiczenia siłowe u osób starszych przeciwdziałają procesom utraty masy mięśniowej. Zapraszamy do naszej siłowni.
 • Bieżnia lekkoatletyczna w Hali Siennicka OSiR Praga-Południe Bieżnia lekkoatletyczna - Siennicka 40B
  Hala “Siennicka” dysponuje zadaszoną bieżnią lekkoatletyczną. Dzięki temu bez względu na panujące warunki atmosferyczne, oferuje możliwość uprawiania sportu.
 • Siłownia zewnętrzna Stadion Podskarbińska Siłownia zewnętrzna - Chrzanowskiego 23
  Siłownia zewnętrzna jest ogólnodostępna i bezpłatna, należy do kompleksu stadionu "Podskarbińska. Solidne i proste w obsłudze urządzenia służą do ćwiczeń różnych partii ciała na dworze pod zadaszeniem. Systematyczne ćwiczenia na dworze znakomicie dotleniają organizm i pomagają budować kondycję. Siłownia na dworze to doskonałe uzupełnienie codziennego spaceru, marszu czy joggingu.
 • Urządzenia sportowe stanowiące wyposażenie siłowni w Hali Saska OSiR Praga-Południe Siłownia - Saska 80
  Hala Sportowa „Saska” dysponuje profesjonalną siłownią. Na siłowni obecni są także trenerzy, którzy zawsze służą pomocą wszystkim ćwiczącym.
 • Siłownia - Biłgorajska 2
  Zapraszamy do naszej siłowni, która mieści się w budynku pływalni " Szuwarek". Dzięki siłowni sylwetka staje się bardziej wysmuklona i wyrzeźbiona. Regularny wysiłek siłowy zwiększa wytrzymałość organizmu, siłę mięśniową, wzmacnia cały aparat ruchu (ścięgna, stawy) oraz zwiększa gęstość mineralną kości. Ćwiczenia siłowe u osób starszych przeciwdziałają procesom utraty masy mięśniowej!