Zwycięski weekend! KS SASKA Warszawa w drodze do finałów Mistrzostw Mazowsza

Dziewczęta i chłopcy otrzymują dyplomy w hali sportowej podczas zawodów siatkówki
Autor: KS Saska Warszawa

W miniony weekend zakończył się I etap eliminacji w Mistrzostwach Mazowsza w Minisiatkówce w gminie Lesznowola, organizowany przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej.

Pierwszy zespół dziewcząt południowo-praskiego Klubu Sportowego Saska Warszawa wygrał 4 mecze w I lidze, przegrywając tylko jeden mecz i tym samym pewnie awansował do półfinałów w kat. “Trójek”. Siatkarki tego samego klubu startujące w kat. “Czwórek” odniosły sukces w 3 meczach i podobnie jak koleżanki awansowały do półfinałów. Natomiast chłopcy z pierwszego zespołu zdominowali rozgrywki w kat. „Dwójek” zajmując 1 miejsce w tabeli i awansują do finałów Mistrzostw Mazowsza.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!

Klub Sportowy SASKA Warszawa działa na Pradze-Południe od 2017 roku. Siatkarze trenują na co dzień w Zespole Szkół Łączności w Warszawie. Zajęcia prowadzą profesjonalni i utytułowani trenerzy z doświadczeniem zawodniczym, sędziowskim, trenerskim zdobywanym w prestiżowych klubach. Szkolenie sportowe prowadzone przez Klub Sportowy SASKA Warszawa współfinansują miasto stołeczne Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Praga-Południe.