null

Zapisy na bezpłatne zajęcia aktywna mama w ciąży!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat promujący zajęcia z kobietą w ciąży
Autor: OSiR Praga-Południe

Bezpłatne zajęcia aktywna mama w ciąży odbywają się od 4 marca do 22 maja 2024 r. w poniedziałki i środy, o godz. 11.00, w sali fitness Pływalni „Wodnik” OSiR Dzielnicy Praga-Południe.

Bezpłatne zajęcia aktywna mama w ciąży odbywają się od 4 marca do 22 maja 2024 r. w poniedziałki i środy, o godz. 11.00, w sali fitness Pływalni „Wodnik” OSiR Dzielnicy Praga-Południe.

Zajęcia skierowane są do mam w ciąży w drugim i trzecim trymestrze, które chcą zachować sprawność fizyczną. Bezpieczne ćwiczenia wzmacniające, relaksujące i oddechowe mają za zadanie utrzymać przyszłą mamę w dobrej kondycji.

Zajęcia dla mam w ciąży trwają 60 minut (z czego 50 minut to ćwiczenia i 10 minut czas techniczny). Bezpłatne zajęcia realizowane są z inicjatywy OSiR Dzielnicy Praga-Południe i finansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Zapisy na zajęcia aktywna mama w ciąży odbywają się w kasie obiektu Pływalni „Wodnik” na pierwszym piętrze (czyli w kasach pływalni).

Zapisy na zajęcia aktywna mama w ciąży odbywają się zgodnie z następującymi zasadami:

Na cały okres trwania zajęć od marca do maja.

Na zajęciach będzie prowadzona przez instruktorów lista obecności (prosimy o podchodzenie do instruktora i oznaczanie się na liście).

Nieusprawiedliwiona nieobecność na 2 kolejnych zajęciach skutkuje wykreśleniem uczestniczki zajęć z listy uczestników zajęć. Na miejsce wykreślonej osoby wejdą osoby z listy rezerwowej.

Lista rezerwowa będzie prowadzona w kasach Pływalni „Wodnik”.

W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisania się na zajęcia 2 razy w tygodniu.

Jeśli będzie duże zainteresowanie zajęciami dla mam w ciąży to będą one kontynuowane od września do końca roku, w tym również po godz. 17.00 dla mam w ciąży, które pracują.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zajęć 

Więcej informacji na temat zajęć 

Zajęcia prowadzi certyfikowana instruktorka, która posiada doświadczenie w pracy z paniami w ciąży i jest jednocześnie fizjoterapeutka.

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży to spokojne i bezpieczne zajęcia, które:

  • zmniejszają lub zapobiegają bólom dolnego odcinka kręgosłupa;
  • sprawiają, że kobiety rzadziej odczuwają dolegliwości związane z ciążą (zaparcia, obrzęki, żylaki, itp.)
  • wzmacniają mięśnie i utrzymują prawidłową sylwetkę kobiet;
  • ułatwiają powrót do formy oraz sylwetki sprzed ciąży

Zajęcia bezpłatne są realizowane z i inicjatywy OSiR Praga-Południe i są finansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Plakat promujący zajęcia z kobietą w ciąży