null

Wraz z Fundacją Zwalcz Nudę zapraszamy Państwa na piknik „Południowo-Praskie Prezentacje"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Informacje o pikniku znajdują się w tekście
Autor: Fundacja Zwalcz Nudę

Bądźcie z nami 18 czerwca w parku Obwodu Praga Armii Krajowej (róg ul. Grochowskiej i ul. Podskarbińskiej). Widzimy się od godz. 12.00. Wstęp jest bezpłatny.

Wraz z Fundacją Zwalcz Nudę zapraszamy Państwa na piknik „Południowo-Praskie Prezentacje”. Bądźcie z nami 18 czerwca w parku Obwodu Praga Armii Krajowej (róg ul. Grochowskiej i ul. Podskarbińskiej). Widzimy się od godz. 12.00. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy.

Z naszej strony zapewnimy szereg zabaw ruchowo-sprawnościowych dla dzieci i dorosłych!

„Południowo-Praskie Prezentacje” to wielkie święto organizacji pozarządowych działających na terenie Pragi-Południe. Na pikniku spodziewajcie się wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in.; różnorodnych warsztatów artystycznych, animacji, zajęć sportowych, widowisk tanecznych, występów wokalnych. Dodatkowo to dobra przestrzeń do spotkań z przedstawicielami lokalnych stowarzyszeń, placówek kulturalnych czy edukacyjnych.

Fundacja Zwalcz Nudę, jako organizator pikniku, przygotuje moc wspaniałych atrakcji m.in.; spektakl teatralny, bańki mydlane, wyścigi na gokartach, zabawy związane z robotyką i eksperymentami.

Już niedługo dowiecie się dokładnie, co czeka Was na pikniku. Śledźcie media społecznościowe OSiR Praga-Południe! 

Informacje o pikniku znajdują się w tekście