null

Lecimy na łyżwy! Otwieramy sezon zimowy na lodowisku!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.12.2023 16:00 - 02.12.2023 19:00

Burmistrz Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszają na otwarcie lodowiska.

2 grudnia br. (sobota), w godz: 16:00 – 19:00, zapraszamy po raz kolejny na wydarzenie „Gwiazdka na lodzie”.

Gdzie: lodowisko OSiR Ochota, ul. Rokosowska 10.

Jak co roku zapraszamy mieszkańców naszej dzielnicy do udziału w jedynej w swoim rodzaju zabawie na lodowisku. Mikołajki na lodzie poprowadzi dla Państwa konferansjer-animator, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy.

Pokaz Jazdy Figurowej zagwarantuje niezapomniane wrażenia dla widzów, w programie także animacje, gry, zabawy i konkursy. Niecodzienną atrakcją będzie udział świątecznych postaci, m.in. św. Mikołaja, Śnieżynek i Elfów, które będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zawodach i konkursach. Świąteczną atmosferę całemu wydarzeniu, doda odpowiednie oświetlenie i mikołajkowe dekoracje. Stałym punktem programu będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w fotobuce. Dla uczestników konkurencji sportowo-rekreacyjnych przewidziane są upominki, a dla łasuchów przygotowane będą cukierki, ciepłe napoje w postaci herbaty, kawy czy gorącej czekolady.

Po raz kolejny partnerem wydarzenia będzie Decathlon Reduta, który oferuje możliwość darmowego ostrzenia łyżew (serwisanci naostrzą nieodpłatnie łyżwy z którymi przyjdziecie). Przed skorzystaniem z usługi darmowego ostrzenia wymagana jest wcześniejsza rejestracja onlinie. Zapisy odbywają się przez platformę Decathlon GO. Więcej informacji i zapisy pod linkiem: https://bit.ly/OtwarcieLodowiskaOchota. Osoby niezapisane w dniu wydarzenia będą mogły pobrać na stanowisku Decathlon Reduta specjalny kod QR, dzięki któremu będą mogły skorzystać z usługi ostrzenia łyżew.

Nasz partner przygotował też specjalne nagrody - niespodzianki dla uczestników animacji sportowych, które będą się odbywały w dniu wydarzenia na lodzie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej, aktywnej zabawy.

Sprawdź lokalizację na mapie