Analizator składu ciała Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany

Kobieta mierząca swój brzuch centymetrem.

Analizator składu ciała jest narzędziem, które pozwala poznać efekty stosowanej diety, bądź treningu i ma szerokie spektrum zastosowania.

W poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-18:00 zapraszamy do CRS Bielany przy ul. Lindego 20 na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała! Wcelu rezerwacji prosimy o kontakt z Robertem Banasiukiem, tel. 506 067 396.

 Analiza składu ciała jest jednym z odnośników dla skorygowania błędów żywieniowych/dopasowania planów żywieniowych i treningowych i może obejmować m.in.: badanie podstawowej przemiany materii, badanie zawartości tłuszczu i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w kończynach górnych, dolnych i tułowiu, a także określenie nawodnienia organizmu, określenie ilości masy mięśni szkieletowych oraz ich rozmieszczenie w ciele, czy też określenie zawartości składników mineralnych.

Dzięki możliwości monitorowania zmian w składzie ciała, bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe jak i rehabilitacyjne.
Wynik badania jest bezpośrednio drukowany dla Klienta oraz omawiany z osobą przeprowadzającą badanie.

Cena dla osoby dorosłej 30 zł, dla dzieci i młodzieży 15 zł. Bilet do nabycia w recepcji. Przed badaniem należy zapoznać się z regulaminem. 

Szczegóły: Robert Banasiuk, tel. 506 067 396.

Plakat. Informacje o analizatorze składu ciała. Wszystkie informacje w tekście artykułu