Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 252

Autor: CRS Bielany

W ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” odbyły się dziś na pływalni przy ulicy Conrada Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 252.

W zawodach uczestniczyło około 110 zawodników i zawodniczek.

Startowali uczniowie z klas I-VIII.

Rywalizacja odbywała się na dystansach 25 i 50 metrów w stylu dowolnym i grzbietowym.

Główną nagrodą był Puchar Dyrektora Szkoły. Otrzymali je najlepszy zawodnik i zawodniczka każdego bloku zawodów. Ponadto uczniowie za zajęcie trzech pierwszych miejsc zostali udekorowani medalami, a pierwsza szóstka w każdej konkurencji otrzymała też dyplomy.

Podczas zawodów i dekoracji nie zabrakło przedstawicieli naszej dzielnicy. Dekoracji dokonywali: Andrzej Malina Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski - zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Aleksandra Szymańczyk - Radna Dzielnicy Bielany, Beata Skrońska Dyrektor Szkoły , Magdalena Ziółkowska Zastępca Dyrektora Szkoły oraz Agnieszka Pawlak Zastępca Dyrektora CRS Bielany.

Zawody zorganizowali: Wydział Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Szkoła Podstawowa nr 252, Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa - Pływanie oraz CRS Bielany.