null

Świętuj moc atrakcji podczas Dnia Dziecka z BOS!

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Grafika imprezy Dzień Dziecka 2024. Szczegóły w treści artykułu.

Już 2 czerwca przy ulicy Strumykowej 21 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, które organizowane jest przez Białołęcki Ośrodek Sportu oraz Partnerów wydarzenia.

Bogaty program atrakcji

W ramach obchodów Dnia Dziecka z BOS zaplanowaliśmy szereg atrakcji, które dostarczą niezapomnianych wrażeń zarówno tym najmłodszym, jak i starszym uczestnikom wydarzenia. Na przybyłych do Białołęckiego Ośrodka Sportu czekać będą:

  • Piknik integracyjny

Organizowany przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II, Towarzystwo Przyjaciół SP nr 366 oraz BOS, będzie doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji lokalnej społeczności. Piknik obfitował będzie w liczne atrakcje, takie jak gry, zabawy oraz pokazy artystyczno-sportowe. Ponadto przybyli będą mogli skosztować potraw z grilla, waty cukrowej oraz lodów.

  • Mini Euro 2024

Podczas naszych zawodów każdy z małych sportowców otrzyma koszulkę wylosowanej przez siebie drużyny narodowej, a wraz z nią zadanie jej reprezentowania. W rolę światowej klasy trenerów wcielą się z kolei ich rodzice. Kto wygra Mini Euro 2024? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę!

  • Wyścigi na ergometrach z Akademią Zawojskich

Rywalizacja ta dostarczy nie tylko sportowych emocji, ale także niezapomnianych wrażeń i cennej sportowej wiedzy od naszych mistrzów. Każdy będzie miał bowiem szansę stanąć ramię w ramię z prawdziwymi zawodowcami i zmierzyć się z multimedalistką olimpijską Agnieszką Kobus-Zawojską oraz medalistą Mistrzostw Europy Maciejem Zawojskim.

  • Turniej siatkówki plażowej z Projektem Warszawa

Będzie świetną okazją dla dzieci, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności siatkarskie i nawiązując nowe znajomości. Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu, co dodatkowo zachęca niezdecydowanych do spontanicznego dołączenia do zabawy.

Dodatkowe atrakcje

Jak zawsze spodziewać się będzie można mnóstwa kreatywnych i edukacyjnych atrakcji, w tym warsztatów: plastycznych, tanecznych oraz sportowych. Trening dla umysłu zapewnią natomiast zajęcia językowe z Early Stage oraz zajęcia z robotyki i programowania z Robologiką. Z kolei dla tych najmłodszych, jeszcze mało zainteresowanych sportem, czekać będą dmuchańce, stanowiska z malowaniem twarzy, kręceniem baloników, brokatowymi tatuażami, a także niezwykle kolorowe show, specjalnie przygotowane przez znanego i uwielbianego przez białołęckie maluchy Klauna Kluseczkę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki i okolic do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Startujemy o godzinie 13:00!

Plakat informacyjny organizatora. Szczegóły w treści artykułu.
Plakat informacyjny organizatora
Harmonogram imprezy pt. Dzień Dziecka z BOS. Szczegóły w treści artykułu.
Plakat informacyjny organizatora
Plakat informacyjny organizatora. Szczegóły w treści artykułu.
Plakat informacyjny organizatora
Plakat informacyjny organizatora. Szczegóły w treści artykułu.
Plakat informacyjny organizatora