null

Strefa Teqball – Strumykowa 21

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Centralnie widoczny stół do Teqball ustawiony na otwartej przestrzeni, na podłożu z kostki brukowej, obok tablica informacyjna dla Teqball, w tle fragment ogrodzenia boiska piłkarskiego z budynkiem szatni. | Autor: Białołęcki Ośrodek Sportu

Była już zośka, siatko-noga, gra w kwadraty, w dziadka, teraz nadchodzi TeqBall, czyli siatko-noga na stole przypominającym pingpongowy.

Wielofunkcyjny stół sportowy dostosowany jest do uprawiania pięciu dyscyplin w jednym miejscu:

  • Teqball (odmiana piłki nożnej)
  • Teqvoly (odmiana siatkówki)
  • Qatch (odmiana piłki ręcznej)
  • Teqpong (odmiana tenisa stołowego)
  • Teqis (odmiana tenisa ziemnego)

Ten nowoczesny sprzęt sportowy przeznaczony jest zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą podnosić swoje umiejętności techniczne i poprawiać koncentrację.

Gra na zakrzywionym stole jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu dla osób w każdym wieku. Stół jest przystosowany również dla osób niepełnosprawnościami.

Strefa jest bezpłatna i ogólnodostępna, a znajduje się przed Białołęckim Ośrodkiem Sportu przy ulicy Strumykowej 21.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił przy zakrzywionym stole.


Adres obiektu:

ul. Strumykowa 21
03-138 Warszawa
Telefon: 22 676 50 72 wew. 201
recepcja@bos.waw.pl


Regulamin

Cennik


Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami:

Ikona. Parking z wyznaczonymi miejscami dla osób z niepełnosprawnościami Ikona. Podjazd dla osób na wózkach Ikona. Dostępne dla osób poruszających się na wózkach Ikona. Obiekt sportowy dostępny dla osób poruszających się na wózkach Ikona. Osoba znająca język migowy do dyspozycji Ikona. Oznaczenia w Braille’u Ikona. Pętla indukcyjna Ikona. Oznaczenia NFC Ikona. Łazienka dostępna dla osób poruszających się na wózkach Ikona. Toaleta dostępna dla osób na wózkach Ikona. Możliwość wejścia z psem asystującym
Centralnie widoczny stół do Teqball z siatką z przezroczystego plastiku, ustawiony na podłożu z sztucznej trawy.
Zobacz galerię (3 zdjęć />)
Boisko piłkarskie w hali pneumatycznej. Widok dwóch młodych osób grających w Teqball w trakcie turnieju sportowego, w tle obserwujące grupy dorosłych osób, grupka małych chłopców z piłkami w ruchu przy dmuchanej tarczy piłkarskiej.ztucznej trawy.
Centralnie widoczny stół do Teqball ustawiony na otwartej przestrzeni, na podłożu z kostki brukowej, obok tablica informacyjna dla Teqball, w tle drzewa i fragment ogrodzenia boiska do piłki plażowej.

Sprawdź lokalizację na mapie