null

25 lat pasji do sportu!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Widok chorągiewek i lizaków z logo imprezy leżących na stole.

Białołęcki Ośrodek Sportu pragnie serdecznie podziękować za liczne i serdeczne gratulacje z okazji naszego 25-lecia istnienia. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy, że od ćwierć wieku współtworzymy pasję do sportu w naszej dzielnicy Białołęka.

Obchody jubileuszu, które miały miejsce w minioną niedzielę 24 września, przy ul. Światowida 56, były niezapomnianym festiwalem radości, entuzjazmu i wspólnego świętowania aktywności fizycznej. Dzięki zaangażowaniu pracowników BOS, władz Dzielnicy, partnerów i wykonawców oraz przede wszystkim licznie przybyłym mieszkańcom, udało się stworzyć niepowtarzalne wydarzenie i atmosferę sportowego święta.

Strefy sportowo-rekreacyjne, które przygotowaliśmy na naszych obiektach, były pełne różnorodnych atrakcji, które pozwoliły każdemu znaleźć coś dla siebie i były okazją do zaktywizowania całych rodzin do wspólnego obcowania ze sportem. Cieszymy się, że Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że nasze jubileuszowe świętowanie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Dziękujemy, że byliście z nami i wspólnie świętowaliście ćwierćwiecze naszej działalności. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej na Białołęce, inspirując kolejne pokolenia do uprawiania sportu i dbania o swoje zdrowie.

Wspólnie możemy osiągnąć wiele!

Przeżyjmy to jeszcze raz. Poniżej obszerna fotorelacja.

Na pierwszym planie pięciu młodych piłkarzy rozgrywających piłkę, w tle sędzia i inni piłkarze na pozostałych boiskach oraz kibice na trybunach
Zobacz galerię (55 zdjęć)
Widok dzieci grających w piłkę podczas turnieju piłkarskiego, w tle fragment boiska z bramką i bramkarzem.
Widok wodnego toru przeszkód z dziećmi na basenie krytym, w tle tablica wyświetlająca czas i temperaturę wody i powietrza.
Widok dzieci bawiących się na dmuchańcu i rodziców przyglądających się tym zabawom.
Widok basenu krytego z chłopcem trzymającym piłkę do waterpolo, chłopcem na desce SUP z wiosłem i dzieci pokonujących wodny tor przeszkód. W tle ratownicy obserwujący osoby w basenie.
Widok dwóch dziewczynek skaczących na bungy podczas pikniku, w tle drzewa i dach budynku.
Dorosła osoba i grupka dzieci układająca z puzzli tor dla jeżdżącego robota. Na stole obok fragment pudełek z klockami.
Widok krytej pływalni z torami pływackimi, na pierwszym planie chłopiec grający w waterpolo, za nim dorosłe osoby i dzieci bawiące się w wodzie, na dalszym planie słupki do skakania i fragment wodnego toru przeszkód.
Grupa tańczących osób podczas zajęć Zumby na hali sportowej.
Dwójka dzieci w kapeluszach puszczających bańki mydlane z pistoletów-zabawek.
Gromadka maluchów tańczących z pomponami na boisku sportowym. W tle widok drzew i domów.
Na scenie widok dwóch mężczyzn i grupa 10 młodych piłkarzy stojących w szeregu i trzymających dyplomy za udział w turnieju, na tle logo "25-lecie Białołęckiego Ośrodka Sportu".
Widok trenera i zawodników w trakcie pokazu karate na boisku sportowym, na tle sceny - podium z logo, drzew i domów.
Widok dzieci na macie zapaśniczej bawiących się w przeciąganie liny, wokół obserwujące osoby, w tle ogrodzenie boiska i bydynki.
Widok dorosłej kobiety z dzieckiem na kolanach siedzącej na ergometrze, w tle tłum osób na boiku sportowym.
Na zadaszonej scenie - podium grupa młodych piłkarzy trzymających dyplomy na tle logo pikniku, za nimi dyskdżokej, w tle ogrodzenie boiska i drzewa.
Na boisku sportowym grupa młodych tancerek w układzie choreograficznym trzymająca w górze jedną z nich, w tle osoby przyglądające się pokazowi, drzewa i budynki.
Na pierwszym planie dorosły zawodnik karate rozbijający dłonią cegły, dookoła osoby obserwujące pokaz, drzewa i budynki.
Scena - podium z dwoma klaunami podczas występu artystycznego i obserwująca grupa siedziących dzieci i stojących osób wokół, na tle budynku pływalni i hali sportowej.
Widok dorosłego zawodnika i młodej zawodniczki karate w pokazie techniki uderzania pięścią w płytę styropianową, w tle trener z mikrofonem komentujący pokaz i pozostali zawodnicy karate oraz obserwujące osoby.
Scena malowania buzi dziecka podczas pikniku, obok na stoliku farby, pędzle, gąbki i inne akcesoria do malowania twarzy.
Widok sceny z prowadzącymi instruktorami i osób tańczących Zumbę, skierowanych plecami do zdjęcia. Po obu stronach sceny banery z nazwą ośrodka.
Dzieci wraz z trenerem na macie zapaśniczej w próbie preciągania liny, dookoła kilka osób przyglądających się, w tle ogrodzenie boiska sportowego, drzewa i budynki.ce się
Zdjęcie pamiątkowe byłych i obecnych pracowników Białołęckiego Ośrodka Sportu na scenie głównej, po lewej stronie fragment ogrodzenia i budynku.
Widok grupy osób tańczących Zumbę na hali sportowej.
Widok dwóch dorosłych osób i dziecka tańczących silent disco w słuchawkach na bieżni lekkoatletycznej, w tle dwóch didżejów stojących przy konsolach muzycznych. Po prawej stronie zdjęcia dwie stojące dorosłe osoby.
Widok przedstawiający balon do lotów na uwięzi, widok czterech dorosłych osób przytrzymujących balon i kosza do lotów z palnikami, z których ciepłe powietrze wypełnia czaszę balonu, obok dziecko i kilka osób obserwujących, drzewa, samochody i budynki.
Grupa dzieci w strojach piłkarskich siedzących na murawie i oczekujących na mecz.
Instruktorka karate trzymająca tarczę, w którą kopie dziewczynka, obok przygląda się chłopiec i dziewczynka. W tle przechodzące osoby.
Widok łąki, na której stoją cztery osoby przytrzymujące kosz podczas napełniania ciepłym powietrzem czaszy balonu, w tle mężczyzna trzymający linę cumowniczą, inne osoby obserwujące, samochody, drzewa i budnek szkolny.
Grupa czirliderek trzymających białe pompony podczas wyskoku, na boisku sportowym, wokół osoby obserwujące, w tle budynek ośrodka sportowego.
Widok tancerki z uniesioną wysoko prawą nogą i wyprostowanymi rękami ponad głową, poruszającą się wraz z czterema tancerkami po okręgu, na boisku sportowym, wokół osoby obserwujące, w tle budynek ośrodka sportowego.
Widok sceny, na której stoją osoby wręczające i nagrodzone statuetkami za współpracę z Białołęckim Ośrodkiem Sportu.
Stacja ergonometrów, na której rywalizują ze sobą cztery osoby, obok dwóch instruktorów i osoby przygladające się i dopingujące.
Widok tancerki w dynamicznym wyskoku do szpagatu i wyprostowanymi rękami, wokół osoby obserwujące, w tle budynek ośrodka sportowego.
Na scenie głównej grupa 10 młodych piłkarzy wyróżnionych dyplomami i upominkami za grę w turnieju piłkarskim, za nimi stoją trenerzy i osoby odznaczające i prowadzące konferansjerkę.
Widok młodej tancerki w dynamicznym wyskoku, wokół osoby obserwujące, w tle drzewa i budynki.
Na scenie głównej grupa 10 młodych piłkarzy wyróżnionych dyplomami za grę w turnieju piłkarskim, za nimi stoją trenerzy i osoby odznaczające i prowadzące konferansjerkę.
Scena malowania motyla na twarzy małej dziewczynki podczas pikniku. Obok chłopiec czekający na swoją kolej.
Widok przedstawia osobę wręczającą porcję popkornu dziewczynce, obok dwójka małych dzieci i osoby stojące w kolejce po popkorn.
Mężczyzna trzymający na ręku małe dziecko i w drugiej ręce papierową flagę z logo imprezy. W tle niewyraźnie widoczny chłopiec i siedzące osoby pod namiotem.
Dwie dziewczynki stojące na desce SUP i próbujące złapać równowagę, w tle wodny tor przeszkód z wspinającymi się dziećmi.
Para dorosłych osób w słuchawkach na głowie tańcząca silent disco.
Widok młodych piłkarzy dwóch drużyn w akcji strzelania na bramkę, za bramką kibicują rezerwowi zawodnicy drużyny broniącej.
Dwie uśmiechnięte pracownice gratulujące sobie nawzajem wyróżnień za długoletnią pracę w Białołęckim Ośrodku Sportu.
Grupa siedzących dzieci podczas występu klauna na głównej scenie, niektóre z nich trzymają w rękach papierowe chorągiewki z logo lub kolorowe lizaki.
Chłopiec trzymający łuk i celujący do tarczy strzałą zakończoną gumową przyssawką, obok animator i dwie dziewczynki z pomalowanymi twarzami oraz dorosła osoba z dzieckiem.
Widok z góry na strefę dmuchańców i bandżi z bawiącymi się dziećmi, obok długa kolejka do namiotu z popkornem. w tle drzewa i panorama pobliskich osiedli.
Stanowiska z ergonometrami i rywalizujące osoby, którym wokół dopinguje prowadząca z mikrofonem i pozostałe osoby.
Widok balonu na uwięzi nad ziemią, z jedną osobą w koszu, pomiędzy drzewami, obok osoby czekające w kolejce na lot balonem, w oddali osoby przygladające się, ulica z przejeżdżającym samochodem i budynki pobliskiego osiedla.
Zdjęcie pozowane sześciu osób na tle sceny głównej, w tym trzy osoby wyróżnione za długoletnią współpracę z Białołęckim Ośrodkiem Sportu i trzy osoby wręczające statuetki.
Widok klauna w trakcie pokazu żonglerki nożami, na scenie stoi dziewczynka - pomocnik, przed sceną siedzi duża grupa wpatrzonych dzieci, a za nimi stoją dorośli.
Widok przebranego chłopca z założoną maską na twarz i strzelającego z pistoletu na bańki mydlane, za nim po lewej stronie balony i oświetlenie
Widok dwójki chłopców grających w szachy, wykonanych techniką druku 3D, dookoła inne dzieci i dorośli, którzy obserwują grę.
Dorosła osoba z dzieckiem, które ma pomalowaną twarz, trzymają kartę do zbierania naklejek z stacji partnerów pikniku. Z tyłu za nimi niewyraźne postaci dorosłych.

Sprawdź lokalizację na mapie