Informacje o dostępności

Co robimy

O tym, jak ważna jest aktywność i sprawność fizyczna nie trzeba nikogo przekonywać. To najlepsze antidotum na choroby cywilizacyjne na czele z otyłością oraz najprostsza droga, aby móc szczycić się otwartym umysłem i dobrą odpornością.

Jako Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA wychodzimy naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom łącząc sport z edukacją i kulturą oraz promując wśród mieszkańców Warszawy aktywny styl życia. To nasza misja.

Realizujemy ją m.in. poprzez organizację imprez o dużym zasięgu i na wysokim poziomie. Naszymi flagowymi przedsięwzięciami są: Warszawska Triada Biegowa „Zabiegaj o Pamięć” - wydarzenie, na które czekają biegacze z całej Polski, „Leśna Triada Biegowa” - impreza sportowo-rekreacyjna dla całych rodzin oraz niezwykle popularny wśród dzieci i młodzieży cykl „Łyżwiarskie Czwartki”.

W ramach stałego poszerzania naszych propozycji regularnie otwieramy się na nowe dyscypliny sportu i kolejne inicjatywy. W naszej ofercie można znaleźć turnieje tenisowe, wyścigi kolarstwa przełajowego oraz treningi jogi i nordic walking. Zdecydowana większość naszych inicjatyw jest bezpłatna dla uczestników.

Nieustannie rozwijamy również infrastrukturę zarządzanych obiektów sportowych. W ostatnich latach wykonaliśmy gruntowne modernizacje takich ośrodków jak Inflancka, Szczęśliwice, Moczydło, Hutnik czy lodowisko na Rynku Starego Miasta. Kolejnym krokiem mającym na celu unowocześnienie naszych obiektów jest modernizacja Ośrodka Namysłowska oraz Nowa Skra. Odnowa tych ośrodków już niebawem przyniesie warszawiankom i warszawiakom możliwość korzystania z zupełnie nowych przestrzeni dla uprawiana sportu zarówno tego profesjonalnego jak i amatorskiego. Upowszechniamy świadomość w zakresie aktywności fizycznej i sportu, zachęcając do nich różne grupy: seniorów, młodzież i dzieci, świeżo upieczone mamy czy wszystkich innych mieszkańców, którzy o formę i zdrowie pragną dbać lokalnie, blisko domu.

Naszym celem jest także, a może i przede wszystkim bycie nowoczesnym i popularnym kompleksem obiektów sportowych w Warszawie. To wymaga od nas ciągłej pracy i doskonalenia, zarówno jeśli chodzi o kreatywność stosowanych rozwiązań, jak i kompetencje w obsłudze klienta i działaniu według najwyższych standardów.

Bardzo liczymy na to, że o tę jakość będziemy dbać wspólnie z Państwem. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was!

Co robimy - tłumaczenie na Polski język migowy

Materiał, z racji pochodzenia ze źródeł zewnętrznych, może nie podlegać wymaganiom w zakresie dostępności.