null

Jak spędzić weekend w Warszawie?

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
Dziecko na hulajnodze
Dziecko na hulajnodze

Przed nami weekend, a więc zapraszamy Was do zapoznania się ze sportową ofertą Aktywnej Warszawy.

Jeżeli szukacie niezapomnianych przeżyć to musicie odwiedzić Górka Szczęśliwicka, gdzie czekają na Was zjazdy na pontonach oraz przejażdżka kolejką grawitacyjną z pięknymi widokami na Miasto Stołeczne Warszawa.

Wielbicieli gier zespołowych na świeżym powietrzu zapraszam do skorzystania z oferty boisk w Park Wodny Moczydło. Do Waszej dyspozycji są boisko do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę oraz siatkówkę.

W sobotę zapraszam do kibicowania w Ośrodek Stegny AKTYWNA WARSZAWA, gdzie odbędzie się Puchar Warszawy i Mazowsza w jeździe szybkiej na wrotkach. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich fanów tego sportu.

W sobotę i niedzielę w Ośrodek Hutnik AKTYWNA WARSZAWA odbędzie się Amp Futbol Cup 2023. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego spotkają się rywale z kilku kontynentów oraz po raz pierwszy w historii odbędzie się mecz reprezentacji Polski kobiet w ampfutbolu! Będą również spotkania z gwiazdami ampfutbolowej kadry oraz wiele atrakcji dla dzieci i rodzin: dmuchańce, konkursy z nagrodami, strefa kibica i foodtrucki.

Biegaczy i biegaczki zapraszam do odwiedzenia Ośrodka Nowa Skra, przy ul. Wawelskiej 5, gdzie będziecie mogli potrenować na legendarnej bieżni lekkoatletycznej.

Jeżeli zaś macie ochotę na ćwiczenia po dachem, to zapraszam do kameralnych siłowniw Ośrodek Rozbrat AKTYWNA WARSZAWA, Ośrodek Namysłowska AKTYWNA WARSZAWA oraz Ośrodek Inflancka AKTYWNA WARSZAWA.

Życzy Wam miłego weekendu