null

Jak spędzić weekend w Warszawie?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dziecko na hulajnodze
Dziecko na hulajnodze

Jakie plany na weekend? Sprawdźcie koniecznie propozycje Aktywnej Warszawy.

Rodzinna nauka pływania w ośrodku Rozbrat.

Jeżeli chcecie nauczyć się pływać lub udoskonalić swoją technikę to odwiedźcie Ośrodek Rozbrat, gdzie od soboty rusza „rodzinna nauka pływania”.

Tenis w Ośrodkach Aktywnej Warszawy

Miłośników tenisa ziemnego zapraszamy na korty w Ośrodek Solec i Ośrodek Hutnik. Przy pięknej pogodzie nie ma lepszego sposobu na spędzenie czasu niż rozgrywki na świeżym powietrzu.

Miłośnicy rolek mogą spędzić czas w Skatparku Jutrzenka

Jeżeli macie ochotę na bardziej ekstremalne wyzwania, to koniecznie odwiedźcie Skatepark Jutrzenka, gdzie będziecie mieli okazję poćwiczyć triki na deskorolce, rolkach czy hulajnodze.

Finał Pucharu Polski we Wrotkarstwie Szybkim w Ośrodku Stegny.

Na torze w Ośrodek Stegny czeka na Was kolejna propozycja. Przygotujcie się na fascynujące zmagania i wspólny doping podczas Finału Pucharu Polski we Wrotkarstwie Szybkim.

“Promem przez Wisłę” dla seniorów w najbliższą sobotę.

Oczywiście nie może zabraknąć propozycji dla seniorów! W sobotę (9 września) zapraszamy Was na małą wycieczkę „Promem przez Wisłę”. W programie: wyprawa tramwajem wodnym „Wilga”, spacer po Multimedialny Park Fontann w Warszawie, prelekcja na temat odbioru sztuki multimedialnej oraz dla chętnych - multimedialny pokaz fontann. Spotykamy się o 16:30 w sali konferencyjnej w Ośrodek Polonia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warszawski Trail dla biegaczy.

W niedziele na Kopcu Moczydłowskim odbędzie kolejna odsłona podbiegów na łonie natury, czyli WARSZAWSKI TRAIL, który organizujemy wspólnie z Salomon i Salomon Running