null

Jak spędzić weekend w Warszawie?

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Przed nami weekend, a więc czas na nasze sportowe propozycje!

Piątek (13.10)

Po ciężkim tygodniu warto pozwolić sobie na chwilę relaksu. Zapraszamy do odwiedzenia kompleksu saun w Ośrodku Inflancka, gdzie czekają na Was: sauna fińska, infared, biosauna, łaźnia turecka, lodopad ze świeżym lodem, pomieszczenie do relaksu.

Jeżeli lubicie bardziej kameralne „saunowanie”, to zajrzyjcie do Ośrodka GrzybowskaNamysłowska i Rozbrat.

Piątkowy wieczór możecie również spędzić na jednej z warszawskich pływalni w Ośrodka Polonia, Ośrodku Inflancka, Ośrodku Namysłowska, Ośrodku Grzybowska.

Sobota (14.10)

O 11:15 zapraszamy wszystkich seniorów do Klubokawiarnia Pora na Seniora, gdzie odbędzie się Sportowy Uniwersytet Vol.3: Zdrowy i aktywny senior. Podczas tego bezpłatnego spotkania dowiecie się: jak zapobiegać depresji, jak zdrowo jeść, jak ważna jest aktywność fizyczna w okresie menopauzalnym oraz jaką aktywność dla siebie wybrać.

Prognozy przewidują słoneczny sobotni dzień, co sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Odwiedźcie Górkę Szczęśliwicka, gdzie trwa sezon narciarsko - snowboardowy oraz możliwe są przejazdy kolejką grawitacyjną z pięknymi widokami na Miasto Stołeczne Warszawa.

Biegaczy zapraszamy na Test Coopera dla Wszystkich na legendarnej bieżni w Ośrodku Nowa Skra przy ul. Wawelskiej 5. Wystarczy 12 minut na sprawdzenie swoich możliwości. Start wydarzenia o 10:00.

Niedziela (15.10)

Jeżeli wśród naszych obserwatorów są fani sportów rakietowych, to sprawdźcie, co czeka na Was w Ośrodku Solec Aktywna Warszawa: tenis stołowy, squash , badminton oraz tenis ziemny.

Zachęcamy również do odwiedzenia Ośrodek Stegny i skorzystania z toru rolkarskiego.

Fanów piłki nożnej zapraszamy do odwiedzania Ośrodka Hutnik i Ośrodka Polonia.

 

Zachęcamy do aktywnego spędzenia weekendu.

Miłego weekendu