null

Atrakcje przygotowane przez naszych partnerów podczas Leśnej Triady Biegowej: Szlak wiosny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Stoisko Lasów Miejskich
Stoisko Lasów Miejskich

Już w sobotę 13 kwietnia pierwsza odsłona Leśnej Triady Biegowej: Szlak wiosny. W trakcie wydarzenia w Lesie Sobieskiego czeka Was wiele atrakcji. Swoje stoiska przygotowali nasi partnerzy.

Lasy Miejskie- Warszawa:

Dla ciekawych zgłębienia tajemnic świata przyrody Lasy Miejskie przygotowały stoisko, na którym nauczycie się rozpoznawać ślady i tropy leśnych ssaków czy wizerunki ptaków. Czekają na was zagadki, łamigłówki i folderki z dużą dawką wiedzy.  Edukatorzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania.”

Urząd Dzielnicy Wawer:

Zapraszamy na stoisko promocyjne Urzędu Dzielnicy Wawer. Pracownicy Urzędu będą czekać na Was z mapami turystycznymi, przewodnikami sportowymi, z lokalną gazetą – Kurierem Wawerskim. Urząd Dzielnicy przygotował też coś dla najmłodszych! Wycinanki z wawerskimi zwierzakami, piórniki do kolorowania, odblaski i kilka innych gadżetów w zanadrzu. 

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawer

Na stoisku OSiR Wawer czekają na Was PUZZLE XXL dla najmłodszych. Dla starszych kostki sensoryczne. Zapraszamy również na ściankę spinaczkową. W trakcie wydarzenia będzie nas rozweslał Miś Wawruś. 

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie

Na ich stoisku uczestnicy Leśnej Triady Biegowej znajdą różne gry i zagadki oraz wiedzę dotyczącą rezerwatów przyrody na terenie stolicy.

Wodociągi Warszawskie i Warszawska Kranówka

Po biegu na 5 km i spacerze nordic walking będzie na Was czekał beczkowóz z warszawską kranówką, która pozwoli ugasić Wasze pragnienie po dłuższym wysiłku.