Kalendarz wydarzeń

 • Tańczymy Zumbę!(otwiera się w nowej karcie)

  Na pierwszym planie postać instruktora w niebieskiej koszulce i czapce z daszkiem, nie widać twarzy, przedstawiona do pasa, z tyłu tańczące dziewczyny, wszystkie informacje w artykule.

  Roztańczeni letnimi zajęciami Zumby nie przestajemy tańczyć!

  źródło: wilanow.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Padlu

  Plakat informacyjny.

  W dniach 3-5 grudnia 2021r. odbędą się organizowane przez Polską Federację Padla Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Padlu.

  źródło: sport.um.warszawa.pl

 • Ochota na Tenis Stołowy(otwiera się w nowej karcie)

  OSiR Ochota przygotował propozycję dla miłośników Tenisa Stołowego. W dniu 1 października 2021r. (piątek) w Hali Sportowej OSiR Ochota przy ul. Nowowiejskiej 37b zostaną uruchomione zorganizowane zajęcia Tenisa Stołowego. Będą prowadzone przez wykfalifikowaną kadrę instruktorską. Jest to idealna okazja zarówno dla osób „stawiających pierwsze kroki” jak i chcących podnieść poziom swoich umiejętności. Zajęcia będą prowadzone do dnia 17 grudnia 2021r., każdorazowo w poniedziałki w godzinach...

  źródło: ochota.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • XXV Otwarty Puchar Polski Wushu Kungfu(otwiera się w nowej karcie)

  mężczyzna z mieczem w czerwonym stroju do kung fu

  W najbliższą sobotę 4 grudnia 2021 r. w hali sportowej Centrum Rekreacyjno – Sportowego Bielany, ul. S. B. Lindego 20 odbędą się zawody sportowe XXV Otwarty Puchar Polski Wushu Kungfu.

  źródło: bielany.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Stok narciarski w hali? Zapraszamy do Ośrodka Szczęśliwice

  Stok narciarski w hali? Zapraszamy do Ośrodka Szczęśliwice

  Wiedzieliście, że na pierwszym piętrze naszego Ośrodka są halowe stoki narciarskie? Z przyjemnością potwierdzamy i... zapraszamy. Dzięki modernizacji przeprowadzonej ze środków m.st. Warszawy możecie trenować jazdę na nartach przez cały rok. Treningi w Capital Ski odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora i pozwalają na obserwację techniki jazdy w lustrze weneckim – dzięki temu można korygować ją na bieżąco. To idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Dla...

  źródło: sport.um.warszawa.pl