null

Zarządzenie przyznające Nagrody Sportowe m.st. Warszawy za wyniki w 2018 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Uprzejmie informujemy o Zarządzeniu nr 1100/2019 Prezydenta m.st. Warszawy w sprawie przyznania Nagrody Sportowej m.st. Warszawy za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym w 2018 r.

Te wyjątkowe wyróżnienia otrzymało 28 zawodników i 23 trenerów na łączną kwotę 255 400,00 zł.

Tekst ww. zarządzenia dostępny jest w załączniku poniżej oraz na stronie www.bip.warszawa.pl:

Link do BIP:

https://bip.warszawa.pl/menu_przedmiotowe/zarzadzenia_uchwaly/Zarzadzenia/Prezydent_m__st__Warszawy/default.htm?TypAktu=1&Organ=2&Rok=2019&Miesiac=6

W załączeniu regulacje prawne ws. przyznawania Nagrody Sportowej m.st. Warszawy na podstawie Uchwały Rady m.st. Warszawy:

  1. UCHWAŁA nr LXI/1640/2018 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 8 lutego 2018 roku w sprawie Nagrody Sportowej m.st. Warszawy oraz wyróżnień sportowych m.st. Warszawy dla zawodników i ich trenerów za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla innych osób za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej (tekst jednolity)

Komplet dokumentów należy dostarczyć do dnia 31 stycznia do siedziby Biura Sportu i Rekreacji, które znajduję się na pl.Defilad 1, pietro XI, pokój 1123.

Do wniosku o przyznanie nagrody sportowej m.st. Warszawy proszę załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne w poniższych załącznikach.

Nadesłane: Biuro Sportu i Rekreacji

 

 

 

Załączniki: