null

Zapraszamy na mecz Polonii Warszawa z Wisłą Puławy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.08.2022 19:11 - 20.08.2022 21:30
Plakat informacyjny.
Autor: KS Polonia

Już 20 sierpnia o godzinie 19:11 czekają nas kolejne sportowe emocje na Konwiktorskiej 6! Polonia Warszawa powalczy o ligowe zwycięstwo w 2. lidze i zmierzy się z Wisłą Puławy.

Sobotni mecz Czarnych Koszul to idealna propozycja spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi w wyjątkowej atmosferze. Spotkanie w centrum miasta, sportowe emocje i niezapomniany czas spędzony w gronie bliskich czekają na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Konwiktorską 6. To doskonała okazja do poznania i odwiedzenia nowego miejsca w Warszawie.

 Dla wszystkich kibiców będzie dostępny nasz bar Czarna Koszula, a przed wejściem na stadion przygotowana będzie specjalna strefa gastronomiczna. Na stadionie będą dostępne nowe polonijne gadżety i specjalne promocje na klubowe pamiątki. 
Zapraszamy na K6!

Bilety są dostępne w sprzedaży online na stronie: https://bilety.kspolonia.pl oraz stacjonarnie w kasie na stadionie. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zakupem wejściówek na mecz – prosimy o kontakt pod adresem: bilety@kspolonia.pl
Polonia Warszawa – Wisła Puławy, 20.08 (sobota), godz. 19:11