null

Zapraszamy na mecz Polonii Warszawa z Garbarnią Kraków

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.10.2022 19:11 - 07.10.2022 21:11
Plakat informacyjny
Autor: Polonia Warszawa

Już 7 października o godzinie 19:11 czekają nas kolejne sportowe emocje na Konwiktorskiej 6! Polonia Warszawa powalczy o ligowe zwycięstwo w 2. Lidze i zmierzy się z Garbarnią Kraków. 
Piątkowy mecz Czarnych Koszul to idealna propozycja spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi w wyjątkowej atmosferze. Spotkanie w centrum miasta, sportowe emocje i niezapomniany czas spędzony w gronie bliskich czekają na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Konwiktorską 6. To doskonała okazja do poznania i odwiedzenia nowego miejsca w Warszawie. 
Dla wszystkich kibiców będzie dostępny nasz bar Czarna Koszula, a przed wejściem na stadion przygotowana będzie specjalna strefa gastronomiczna. Na stadionie będą dostępne nowe polonijne gadżety i specjalne promocje na klubowe pamiątki. 
Zapraszamy na K6!

Bilety są dostępne w sprzedaży online na stronie: https://bilety.kspolonia.pl oraz stacjonarnie w kasie na stadionie. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zakupem wejściówek na mecz – prosimy o kontakt pod adresem: bilety@kspolonia.pl
Polonia Warszawa – Garbarnia Kraków, 07.10 (piątek), godz. 19:11