null

Zapraszamy na bezpłatne Kinder Joy of moving Biegi Dzieci!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grupa bawiących się dzieci.

Trwają zapisy na Kinder Joy of moving Biegi Dzieci rozgrywane w ramach imprezy 1MILA! To jedyna taka impreza biegowa, na której każdy – bez względu na wiek czy stopień zaawansowania - może poczuć się jak lekkoatleta i odkryć magię biegania po bieżni! 

Już 11 września na stadionie AWF Warszawa odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów – 1MILA – mityng lekki i atletyczny. W jej ramach rozegrane zostaną także bezpłatne Kinder Joy of moving Biegi Dzieci. Młodzi biegacze w wieku od 3 do 15 lat będą rywalizowali na dystansach 100m, 400m i 800m (w zależności wieku). Każdy zawodnik otrzyma fantastyczny pakiet startowy: worek sportowy, koszulkę techniczną, numer startowy, wodę i sportową bandanę. Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Kinder Joy of moving Biegów Dzieci otrzyma także pamiątkowy medal oraz dyplom!

To jedyna taka impreza w Polsce, na której każdy może spróbować swoich sił na bieżni i poczuć się jak zawodowy biegacz! Każdy jest imiennie wyczytywany na start swojej serii, jest profesjonalny komentarz, profesjonalny pomiar czasu! A tak głośnego dopingu kibiców zawodowcy mogą wręcz pozazdrościć! – mówi Marcin Lewandowski, Olimpijczyk, rekordzista Polski w biegu na milę i ambasador 1MILI. – To wspaniałe, że możemy uczyć młode pokolenie sportowej rywalizacji!

Udział w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Przy rejestracji jest jednak możliwość dodatkowego wsparcia Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch. Cegiełki w wysokości 10 złotych w całości zostaną przekazane na rzecz wsparcia młodych, zdolnych sportowców!

Poza biegami dla dzieci i młodzieży, w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla dorosłych na dystansach: 5 km, 1 mili oraz sztafet 4x400 m. Ale na bieganiu się nie skończy! Dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje! Obok stadionu stanie strefa expo, foodtrucki i sportowe miasteczko dla dzieci. Przez cały czas trwania imprezy będzie działać także Milowa Akademia Biegowa Totalizatora Sportowego, czyli strefa spotkań z gwiazdami i ekspertami, fizjoterapeutami, dietetykami, psychologami sportu, itp. Spotkania będą poprzeplatane konkursami z nagrodami!

Zapisy trwają do 9 września lub do wyczerpania limitów! Więcej informacji o imprezie: https://1mila.pl/warszawa/nasze-biegi/kinder-joy-of-moving-biegi-dzieci/
Zapisy odbywają się przez stronę: https://zapisy.sts-timing.pl/721/ 

1MILA – mityng lekki i atletyczny to wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów, popularyzująca bieganie na bieżni. Odbywa się na stadionie, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W ramach imprezy odbywają się 4 konkurencje: 1 Mila (1609 m), Sztafety 4x400 m, Kinder Joy of moving Biegi Dzieci (100 m, 400 m, 800 m) i nowość – Lekka Piątka (5 km). Kupując pakiet na dowolną z nich, można wesprzeć Program Stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość” dla młodych, zdolnych sportowców. Ambasadorami imprezy są wybitni lekkoatleci: Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski i Bartosz Olszewski. W tym roku imprezy z cyklu 1MILA odbędą się: 11 września w Warszawie i 26 września w Poznaniu. 

Kinder Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowany przez Grupę Ferrero. Do tej pory Kinder Joy of moving zainspirował już ponad cztery miliony dzieci oraz ich rodziny w 30 krajach na całym świecie do bycia aktywnym, a tym samym do okrywania radości z ruchu! U podstaw Programu leży przekonanie, że szczęśliwe dziecko dzisiaj, stanie się lepszym dorosłym jutro. Więcej informacji na www.kinderjoyofmoving.com/pl

1MILĘ organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Partnerami imprezy są: Totalizator Sportowy, Żabka, Kinder Joy of moving, Amica, Garmin oraz Oshee. Projekt wspierają: Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Bielany i AWF Warszawa. 

Więcej informacji na www.1mila.pl. Śledźcie nas też na Facebooku oraz Instagramie!