null

XXXIX Memoriał Ireny Szydłowskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.06.2022 - 26.06.2022
zawodniczka strzelająca z łuku

CEL ZAWODÓW
uczczenie pamięci Pani Ireny Szydłowskiej
ocena poziomu sportowego zawodników,
porównanie poziomu sportowego zawodników z Polski i zagranicy.

TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWANIA ZAWODÓW
stadion KS „Drukarz”, al. Zieleniecka 2, Warszawa, Park Skaryszewski im. Igancego Jana Paderewskiego, 25-26 czerwca 2022

ORGANIZATORZY
Klub Sportowy Drukarz,
Polski Związek Łuczniczy,
Warszawsko-Mazowiecki Związek Łuczniczy,
Urząd M.St. Warszawy.

KONKURENCJE

  1. zawody przeprowadzane są w następujących kategoriach: CW, [ łuki bloczkowe kobiet seniorki ] CM, [ łuki bloczki męskie ]   RW [ łuki klasyczne kobiet seniorki ], RM [ łuki klasyczne seniorzy ] , RJW [ łuki klasyczne juniorki ], RJM [ łuki klasyczne juniorzy ], RCW [ łuki klasyczne juniorki młodsze ] , RCM,[ łuki klasyczne juniorzy młodsi ] każda z kategorii ma osobno prowadzoną klasyfikację i jest osobno nagradzana;
  2. w kategoriach CW i CM przeprowadzone zostanie strzelanie Rundy 50 m (jako rundy kwalifikacyjnej), na jej podstawie sporządzone zostanie rozstawienie par do bloczkowej rundy eliminacyjnej i finałowej oraz do rundy zespołowej (kwalifikuje się po 16 najlepszych zespołów damskich i męskich);
  3. w kategoriach RW, RM, RJW oraz RJM przeprowadzone zostanie strzelanie Rundy 70 m (jako rundy kwalifikacyjnej), na jej podstawie sporządzone zostanie rozstawienie par do rundy eliminacyjnej i finałowej oraz do rundy zespołowej, w której do zespołu kwalifikują się zarówno seniorzy jak i juniorzy (kwalifikuje się po 16 najlepszych zespołów damskich i męskich);
  4. w kategoriach RCW i RCM przeprowadzone zostanie strzelanie Rundy 60 m (jako rundy kwalifikacyjnej), na jej podstawie sporządzone zostanie rozstawienie par do rundy eliminacyjnej i finałowej (brak konkurencji zespołowej).

WSTĘPNY PROGRAM ZAWODÓW
PIĄTEK, 24 czerwca

  • przyjazd ekip, rejestracja zawodników;
  • kwalifikacje kat. barebow i compound

SOBOTA, 25 czerwca

  • 08.00 – otwarte tory: Puchar Polski Juniorów Młodszych
  • 11.10 – otwarcie zawodów
  • 11.30 – otwarte tory: kwalifikacje kat. Seniorów i juniorów
  • 14.30 kwalifikacje kat. barebow i compound
  • 16,30 eliminacje i finały PPJM
  • 18.40eliminacje kat. Seniorów i juniorów

NIEDZIELA, 26 czerwca

  • 8.00 strzelania kadetek i kadetów
  • 10.00 Finały
  • 16.30 – zakończenie zawodów