null

Wolscy Tramwajarze spróbują przerwać zwycięską serię liderów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Drużyna Wolskich tramwajarzy.
Autor: Paweł Oleksiak

W najbliższą sobotę zawodników MOS Wola Tramwaje Warszawskie czeka bardzo trudne wyzwanie. Na Rogalińską przyjedzie lider rozgrywek, BAS Białystok. Podopieczni trenera Krzysztofa Andrzejewskiego w ubiegłym sezonie występowali w Tauron 1.Lidze. Ich dotychczasowe wyniki wskazują, że zamierzają jak najszybciej wspiąć się z powrotem na wyższy poziom rozgrywkowy.

Prowadzą w tabeli, a jedyny punkt stracili w meczu z warszawskim Metrem, który wygrali dopiero po tiebreaku. Gospodarze sobotniej konfrontacji, MOS Wola Tramwaje Warszawskie, plasują się na czwartej pozycji. Mają za sobą nieudany mecz z Metrem w ostatniej kolejce. Przed własną publicznością z pewnością będą chcieli zatrzeć złe wrażenie i pokazać, że był to tylko "wypadek przy pracy". Czy ta sztuka się uda i Tramwajarze zostaną pierwszą ekipą, która pokona liderów? Czy faworyt rozgrywek dopisze kolejne punkty do bogatej kolekcji? Odpowiedzi poznamy w sobotę, 27.11. Początek spotkania przy Rogalińskiej 2 o 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Projekt jest współfinansowany ze środków m.st Warszawy. 

Udział drużyny MOS Wola w rozgrywkach drugoligowych możliwy jest dzięki wsparciu sponsorów: Tramwajów Warszawskich, DHL, ANBUD.