null

Siatkówka. TAURON 1.Liga. Siatkarska Legia walczy o przedłużenie zwycięskiej passy w meczach u siebie!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.01.2022 17:00 - 15.01.2022 19:00

Już w najbliższą sobotę siatkarska Legia stoczy kolejny ligowy bój w ramach rozgrywek TAURON 1.Ligi. Tym razem rywalem będzie zespół Exact systems Norwid Częstochowa. Dla „Wojskowych” będzie to okazja do przedłużenia fantastycznej passy zwycięstw w meczach domowych.

4. zwycięstwa z rzędu „w domu” – do bilans ostatnich spotkań podopiecznych Mateusza Mielnika. W sobotę rywalem będzie zespół Exact Systems Norwid Częstochowa. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą byli gracze spod Jasnej Góry. Wygrali oni po tie-breaku 3:2, co tylko dodaje smaczku sobotniej rywalizacji w hali OSiR Mokotów. 

Legia radzi sobie fantastycznie jako beniaminek TAURON 1.Ligi. 29 punktów w 17 meczach i spokojne 8. Miejsce w tabeli, gwarantujące na ten moment nie tylko utrzymanie, ale również grę w fazie play-off!

Goście z Częstochowy zajmują 12. miejsce w tabeli, jednak ich aspiracje sięgają znacznie wyżej. Kto po sobotnim wieczorze będzie się cieszył? Czy „Wojskowi” przedłużą swoją świetną passę w meczach u siebie? O tym wszystkim przekonamy się w sobotni wieczór. Początek meczu o godz. 17:00 w hali OSiR Mokotów, przy ul. Niegocińskiej 2a.  

Legia Warszawa – Exact Systems Norwid Częstochowa
sobota, 15 stycznia, godz. 17:00
OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2a. 

Przygotowania i udział w rozgrywkach TAURON 1 Ligi drużyny Legia Warszawa jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.