Niespodziewana porażka Tramwajarzy na początek roku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Drużyna Wolskich tramwajarzy.
Autor: Paweł Oleksiak

Niespodziewanej porażki na własnym parkiecie doznali siatkarze MOS Wola Tramwajów Warszawskich w pierwszym meczu tego roku. W 13. kolejce drugiej ligi podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika w czterech setach ulegli niżej notowanemu zespołowi Enea KKS Kozienice.

Dwie pierwsze partie były bardzo wyrównane i zacięte, a rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero po grze na przewagi. Po dwóch setach był remis, jednak w następnych gospodarze popełnili znacznie więcej błędów własnych od rywali i to zadecydowało o wyniku meczu. Warto jednak podkreślić, że bardzo dobrze pokazali się zmiennicy. Paweł Borowski i wracający po kontuzji Szymon Pałka byli bardzo skuteczni w ataku, a Damian Gościański wprowadził dużo spokoju na rozegraniu. Nie wystarczyło to do końcowego sukcesu, ale pokazało potencjał drzemiący w ekipie Krzysztofa Wójcika.

Niestety, przegrana spowodowała, że w tabeli MOS spadł na piątą lokatę. Za tydzień w Ozorkowie Tramwajarze będą walczyć o punkty z miejscową Bzurą.

MOS Wola Warszawa Tramwaje Warszawskie – Enea KKS Kozienice 1:3 (24:26, 28:26, 21:25, 18:25)

MOS Wola: Wojtulewicz, Szczepaniak, Gawrzydek, Pacholczak (K), Kubisz, Malangiewicz, Bonisławski (L) oraz Gościański, Borowski, Pałka, Kubeł, Antoński, Bujniak (L)
Trener: Krzysztof Wójcik

KKS: Kurek, Skałbania, Kałasz, Ostrowski, B. Koryciński, Ranecki (K), Głogowski (L) oraz Baranowski, Boruch, Jeziorowski, Kapusta, Michalak
Trener: Marek Grzelczak
Projekt jest współfinansowany ze środków m.st Warszawy.

Udział drużyny MOS Wola w rozgrywkach drugoligowych możliwy jest dzięki wsparciu sponsorów: Tramwajów Warszawskich, DHL, ANBUD.