null

Mecz 6. kolejki Futsal Ekstraklasy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zawodnicy AZS UW w trakcie meczu.

Dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka – oto dotychczasowy bilans drużyny AZS UW Darkomp Wilanów. Zdobyć komplety punktów azetesiacy będą mieli okazję już w sobotę 16 października w meczu przeciwko Fit-Morning Gredar Brzeg.

Po doskonałym początku i passie dwóch wygranych meczów z rzędu podopieczni trenera Macieja Karczyńskiego nieco zwolnili, choć wciąż plasują się na wysokim szóstym miejscu w lidze. W ubiegłym sezonie do ostatniej kolejki walczyli o pozostanie w krajowej elicie, a ich rywalem w tej walce była właśnie drużyna z Brzegu.

AZS UW Darkomp Wilanów przystąpi do meczu napędzony wyjazdowym remisem odniesionym na trudnym terenie z Clearexem Chorzów (2:2). Motorem napędowym warszawskiej ekipy jest bramkostrzelny duet: Michał Klaus i Maciej Pikiewicz, z których każdy ma koncie po 7 goli i obaj plasują się w czołówce klasyfikacja strzelców. Z pewnością będą chcieli oni poprawić swój dorobek.

Warto dodać, że w dwóch ostatnich meczach zespół AZS UW prowadził, ale ostatecznie dzielił się punktami z rywalami. Z pewnością teraz chcieliby wygrać, bo ostatni raz z trzech punktów cieszyli się 17 września pokonując we własnej hali AZS Uniwersytet Gdański 6:2 .
Spotkanie rozegrane zostanie w hali Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a. Początek meczu o godzinie 16.

Zadanie współfinansowe jest ze środków m.st Warszawy.