Grupa Biegowa Urzędu Miasta na Biegu Powstania Warszawskiego

Autor: Waldemar Żółciński

W 78. rocznicę Powstania Warszawskiego stolica uczciła swoich bohaterów na biegowo. Warszawski Ratusz, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Fundacja Maraton Warszawski zadbali o to, by biegacze z Polski i zagranicy mogli wspólnie celebrować kolejna rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Na dystansach 5 i 10 km pojawili się przedstawiciele władz Warszawy, a także pracownicy Urzędu Miasta. Oczywiście na obu dystansach nie mogło zabraknąć zawodników Grupy Biegowej Urzędu Miasta. Kto nie mógł wystartować, pomagał w wolontariacie.

W loży honorowej wraz z Powstańcami zasiadała Pani Prezydent Renata Kaznowska, która jak co roku witała na mecie zwycięzców oraz wręczała medale.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, w czasie biegu panowała świetna atmosfera.

Gratulacje dla wszystkich startujących.

Członkowie Grupy Biegowej UM.
Pani Renata Kaznowska z-ca Prezydenta m.st. Warszawy na scenie razem z Powstańcem Warszawskim.
Członkowie Grupy Biegowej Um.st. Warszawy.
Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji, Burmistrz Dzielnicy Mokotów z członkami Grupy Biegowej um.st. Warszawy.
Członkowie Grupy Biegowej Um.st. Warszawy.
Prezydent Renata Kaznowska wręczająca medale.
Nagrodzeni zawodnicy z flagą Warszawy