null

CITY TRAIL w Lesie Młociny po raz drugi!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Autor: Karolina Krawczyk

W sobotę, 3 grudnia odbędzie się drugi bieg CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Warszawa w edycji 2022/2023. To cykliczna impreza na dystansie 5 km, rozgrywana na ścieżkach Lasu Młociny.

W październikowych zawodach wzięło udział 572 biegaczy. Zwycięstwo odnieśli Kamil Jastrzębski i Emilia Mazek. Podobnie, jak przed miesiącem - rywalizacji dorosłych towarzyszyć będą biegi dla dzieci i młodzieży. W poprzedniej imprezie wystartowało 292 młodych adeptów biegania. Elektroniczne zapisy trwają do końca dnia w środę, 30 listopada. Rejestracja będzie możliwa również w biurze zawodów.

5 x 5 km – bez limitu czasu i limitu miejsc
CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to zawody organizowane w formule Grand Prix. Od października 2022 do marca 2023 zaplanowano 5 biegów – wszystkie na tej samej, 5-kilometrowej, przełajowej trasie. Aby zostać sklasyfikowanym, otrzymać pamiątkowy medal i walczyć o nagrody należy pobiec minimum 3 razy. Podsumowanie edycji odbędzie się na oddzielnej, szóstej imprezie. Poza tym, organizatorzy planują ogólnopolski finał sezonu (CITY TRAIL odbywa się w dziesięciu miastach w całej Polsce) pod nazwą CITY TRAIL Gold.

Regularność w aktywności fizycznej jest kluczowa, aby obserwować efekty w postaci lepszej kondycji, poprawy samopoczucia, czy utraty zbędnych kilogramów. I właśnie dlatego cykliczna formuła biegów CITY TRAIL jest dobrym motywatorem. Dla każdego. Biegaczy, którzy trenują i startują w zawodach z zamiarem poprawiania rekordów życiowych, ale także dla osób, które biegają rekreacyjnie, dla przyjemności i zdrowia.